אודות אופיס מחשבים

לא רק ספקים. שותפים

אנחנו עובדים עם משרדים גדולים, חברות הייטק, ארגונים ממשלתיים, עיריות ועמותות, ומעניקים שירות אספקת ציוד מחשבים וציוד הקפי למגזר העסקי. השירות שלנו חולש על כל הפתרונות הדרושים לעסקים גדולים: פתרונות מחשוב במאסות לחברות, מעברי משרד, ציוד מתקדם למתכנתים ולמפתחים, הקמת חדרי ישיבות, רשתות תקשורת, תשתיות ועוד.

עם ניסיון של למעלה משני עשורים, ובעבודה יומיומית והדוקה עם הלקוחות הגדולים במשק, אנו גאים לקחת חלק ולתרום את הידע המצטבר שלנו באספקת ציוד מחשבים וציוד הקפי, מעברי משרד והקמת חדרי ישיבות, לטובת עסקים.

איתנו תוכלו לקבל שירות מלא משלב אפיון הצרכים של כל עובד בחברה ועד לאספקה מהירה ושירות  VIP זמין 24/7 במקרה של החלפת ציוד תקול.

החברה מעסיקה צוות של  כעשרה אנשי מקצוע ביניהם עובדי מעבדת תיקונים, מתקיני רשתות תקשורת, ומתקיני ציוד מחשבים ומנהלי לקוחות .

אנחנו מבינים צרכים מורכבים של חברות גדולות

ציוד מחשבים תקין, חדרי ישיבות ללא תקלות,  שרתים שעובדים היטב  נראים אולי טריוויאליים אבל הם מצריכים תחזוקה, פרוטוקולים של שליטה ובקרה, לצד הבנה עמוקה על אודות סוג המוצרים המתאימים לכל צורך של ארגון.

אנחנו באופיס מחשבים, מבינים את הנחיצות לספק מוצר חלופי מהר במידה ונשפך קפה על המחשב או לעבור משרד במהירות הבזק, כדי לא לפספס יום עבודה. אנחנו מנוסים בשירות זמין NBD ומציעים ללקוחותינו שירות VIP  לפתרונות אד הוק עבור כל סוגית ציוד מחשבי שיש להיענות לה בתוך יום עסקים אחד.

אנחנו יודעים כי שירות הוא שם המשחק בעבודה עם עסקים גדולים ואנו גאים להציב סטנדרטים חדשים בתחום אספקת ציוד המחשבים לחברות ולארגונים.

הננו ספקי קבוע של לקוחותינו במשך שנים ואני גאים בעובדה שהם ואנחנו ממשיכים לצמוח מזה שני עשורים יחדיו.

תמיד לשירותכם

בעלים ומנכ"ל החברה – מר אורי יערי, הינו מחלוצי תחום המחשוב בארץ וגם כיום עם חברה גדלה ומתפתחת, עובד בשירותיות, ביחס אישי ובאמינות שלא תמיד קל למצוא במחוזותינו.  

הסטנדרט שלנו

אנו מחויבים לספק את הציוד המתאים ביותר לצרכים שלכם, לייעץ ולמצוא ביחד אתכם את הפתרונות המשתלמים ביותר והטובים ביותר, המותאמים הן לצרכים והן לכיס שלכם. כל זאת תחת שירות אישי מסור בכל עת.

אורי יערי | אופיס מחשבים

צרו קשר!

השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם

Main Menu

התחלת שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן